stuhy - comprex

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

STUHY-LOSY


Šerpy - stuhy

Objednejte si u nás luxusní, originální a kvalitní maturitní šerpy. Nabízíme vám taftové stuhy v šíři 10 cm, s libovolným  jednostranným potiskem, v délce 2m, zakončené zastřižením.
U každé zakázky je možné zvolit barvu potisku a typ písma.
Šerpy dodáváme i v prodloužených variantách dle vašeho přání.
Pokud jste třída s nižším počtem žáků, rádi vám zašleme individuální kalkulaci.
K potisku používáme kvalitní ekologické barvy, které zaručují nestíratelnost a nesepratelnost nápisů.

Maturitní šerpy

Maturitní šerpy zná každý.
Vyberete si z celé barevné škály a spolu s maturitními šerpami pro studenty získáte i šerpy pro třídního profesora nebo profesorku. K výrobě maturitních šerp používáme kvalitní saténové stuhy, které se nepřekládají a drží tvar, takže text nepolehává a je dobře čitelný.Stříhací - zahajovací stuhy

Pro slavnostní otevření nové budovy, silnice, hřiště apod. Vám natiskneme slavnostní širokou stuhu, kterou přestavitelé a významní hosté slavnostně přestřihnou. Stříhání stuhy bude se širkou stuhou od nás dokonalé.

Šerpy pro školáky a předškoláky

Jako vzpomínka na bezstarostná předškolní léta bude našim dětem sloužit naše šerpa pro předškoláky. Bude obsahovat letopočet, název školky a moto a nějaký veselý obrázek. Dětská šerpa bude samozřejmě ve veselých barvách.

Stužky pro rodáky - vývazky

Pořádáte pro své rodáky slavnostní setkání rodáků Vaší vesnice, vsi, města, městečka či městysu? Pro tyto příležitosti realizujeme tisk na stuhy a vyrábíme vývazky. Vývazky obsahují jméno obce a rok setkání .

Tisk na stuhy pro propagaci značky

Chcete zviditelnit či propagovat obchodní značku, pod kterou prodáváte Vaše produkty? Vyrobíme Vám stuhy, kterými budete moci ozdobit celou produktovou řadu. Výrobky nejen dárkově zabalíte, ale i zviditelníte. Stuhy s potiskem budou upoutávat pozornost.

 
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky