karusel - comprex

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 

POTISK TEXTILU

Nejrozšířenější technologie pro potisk triček, polokošil , mikin , montérek a plátěných tašek. Aplikace přímo na textilní materiál je obecně nejtrvanlivější a nejkvalitnější volbou potisku.

TISKOVÉ BARVY PRO POTISK TEXTILU

Pro tisk používáme plastisololové a vodové barvy předních světových výrobců – KFG Italiana, Manoukian aj. Všechny námi používané barvy mají velmi vysokou trvanlivost a barevnou stálost. Dbáme na technologické postupy při vytvrzování barev.


PLASTISOLOVÉ BARVY


Nejčastěji používané barvy pro potisk textilu. Plastisolové barvy jsou barevně syté, mají výborné krycí schopnosti. Mohou splnit požadavek na výrazný až pogumovaný tisk, na druhé straně lze dosáhnout technologickými postupy velmi jemný, prodyšný tisk. Nejsou odolné na vysoké teploty, nesmí přijít do styku s žehličkou.


DISCHARGE - JEMNÝ A PRODYŠNÝ TISK

Používáme leptací bázi discharge, umožňující odbarvení látky v místě tisku. Sítotisková barva pak může být nanesena přímo do odbarveného vlákna. Výsledkem je prodyšný, na omak velmi jemný tisk i na tmavém textilu. Ve výsledku si barvy zachovávají vysokou kryvost, sytost, jsou zářivé, ale ne lesklé.


VODOVÉ BARVY

Vodové barvy jsou velmi příjemné na dotek, jsou jemné, jsou méně výraznější a matnější než plastisolové barvy. Barvy jsou vhodné pro potisk vysoce elastických materiálů jako je například plavkovina. Snáší i vysoké teploty při praní, lze je prát na vyvářku a lze je žehlit. Ekologicky zcela nezávadné barvy určené pro potisk spodního prádla, pro potisk dětského oblečení. Vhodné pro potisk pracovních oděvů a podobně.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky