sítotisk - comprex

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Sítotiskovou technologií
Lze potiskovat všechny běžné druhy materiálů včetně kovu, kůže, papíru, dřeva, skla, keramiky, samozřejmostí jsou umělé hmoty i textil jakéhokoli složení (pro každý potiskovaný materiál jsou speciální barvy). Jednoznačnou výhodou sítotisku je naprostá barevná stálost, trvanlivost potisku a současně příznivá cena.

Sortiment výrobků a služeb: samolepky, oboustranné samolepky, reliéfní tisky, potisky kovů, dřeva, plastů, skla, textilu, šerpy, reklamní předměty. Tiskneme panely pro elektropřístroje, stírací losy, potiskujeme sítotiskem také plastové výrobky z polypropylenu - pořadače, krabice, šanony a další. Vyrábíme logoprinty.


 

Potisk textilu.
Nejrozšířenější technologie pro potisk triček, polokošil , mikin , montérek a plátěných tašek. Aplikace přímo na textilní materiál je obecně nejtrvanlivější a nejkvalitnější volbou potisku. Vodou ředitelná barva se vpije do textilních vláken a po zaschnutí ji lze prát, žehlit přes motiv, přidáním aditiva do barvy lze její odolnost ještě zvýšit. Plastizolová barva nanesená přímo na textil se při vysoké teplotě vysuší a zapeče nebo barvu můžeme nanést na přenosový papír, opatřit ji vrstvou lepidla (práškového nebo tekutého), zasušit v termotunelu a termolisem přenést na textil. Mezi přímým sítotiskem a transferovou metodou není v kvalitě de facto žádný rozdíl. Tam, kde kvůli složitosti motivu, barevnosti, náročnosti soutisku, velikosti nebo tvaru předlohy případně potiskovaného předmětu nestačí sítotisk nastupuje sublimační tisk.

 

Rotační sítotisk
Rotační sítotisk se využívá na potisk válcovitých předmětů. Mezi nejoblíbenější reklamní předměty, které jsou potisknuty pomocí rotačního sítotisku patří kuličková pera, propisky, hrnky, skleničky nebo popelníky. Dále se může použít pro potisk kýblů, kelímků, dóz a dalších kulatých předmětů.
U tvarovaných předmětů doporučujeme aplikaci NT obtisků.


 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky