digitální tisk - comprex

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

 
 
 
 


DIGITALNÍ TISK

Nabízíme tisk samolepek exteriérové i interiérové kvality.  Tiskneme samolepky všech rozměrů s možností výseku /ořezu/ do požadovaného libovolného tvaru /např. ovál, tvar srdce, ani kulaté rohy nejsou problém/. Samolepky tiskneme velkoplošné i malé o velikosti například 30x20mm. Tiskneme na všechny standardně používané druhy materiálů. Po konzultaci materiál doporučíme. Je možné vyrobit i speciální samolepky s lepidlem na straně grafiky. Tyto samolepky jsou určeny k nalepení pod sklo, za okno auta nebo za sklo výlohy, nalepují se zevnitř a grafika je čitelná zvenku. Také tiskneme speciální samolepky určené k instalaci na okna /např. okna aut, nebo okna budov/. Jedná se o okenní samolepky, které částečně propouštějí světlo /jsou dírkované/. Všechny druhy samolepek je možné opatřit laminací. Jedná se o dodatečnou povrchovou ochranu.

Výlohy je možné polepit potištěnou folii nebo barevnou vyřezanou folii do libovolných tvarů. Na polepení výloh doporučujeme použít folie pro venkovní použití, v případě, že je výloha vystavena přímému slunci, je exteriérová folie nezbytností. Při použití interiérové folie se snižuje sice cena, ale i celková životnost polepu.

Instalaci polepu nedoporučujeme provádět v teplotách pod 10°C a v nadměrně vlhkém prostředí, ale také na sluncem rozpálené plochy. Životnost polepu záleží na typu použité folie a pohybuje se v rozmezí 2-10 let.


Tato technologie je používaná pro reklamní tabule, nápisy na vozidla či označení obchodů. Vlastností použitých fólií , které jsou probarvené do hloubky, je jejich životnost. Vyrábíme samolepicí nápisy, řezanou grafiku. Folie se vyrábí podle délky životnosti a některé mají speciální vlastnosti. Barevnost je možné si předem vybrat ze vzorníku dostupných barev samolepicích fólií. Řezanou grafiku /samolepicí nápisy/ je možné objednat s odbornou instalací na konkrétní místo, nebo bez instalace. Bez instalace se samolepicí nápisy dodávají včetně přenašecí fólie. Vzhledem k velkému sortimentu použitých fólií vám rádi poradimé jak vybrat vhodný druh podle požadované aplikace.

 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky